Tmavá a bílá čokoláda různých tvarů s různorodými krémovými náplněmi jako je káva, karamel, lískové oříšků, rum - lanýž.

Belgická čokoláda je dobře známa jako pochoutka, každé sousto je malým čichovým a chuťovým překvapením, které navíc působí na lidské emoce. Proto naše kolekce mimořádných čokoládových pochoutek se nazývá – EMOTI, který pochází od slova "EMOTION". EMOTI – obchodní značka Belgické společnost Elysberg Confiserie BVBA je specialistou v oboru čokoládových pralinek, které vynikají prvotřídní kvalitou, chutí a elegantním designem. EMOTI má historii více než 15 let. Firemní strategie je založena na mnohaleté profesní zkušenosti, která navazuje na tradici proslulých belgických výrobců pravých belgických pralinek, které již od svého vzniku patří mezi dárky k nejoblíbenějším. 

Složení:  cukr, kakaová hmota, mléčný prášek, kakaové máslo, rostlinný tuk (palmový a kokosový), karamel 2,41% (kondenzované mléko , glucosesyrup, rostlinný tuk (palmový), zvlhčující látka: glycerol, cukr, emulgátor: sójový lecitin , aromata), dextróza, fruktóza, mléčný tuk, lískové oříšky 0,71%, alkohol, nízkotučný kakaový prášek, kondenzované mléko , emulgátor: sojový lecitin, sušené mléko prášek, příchutě, káva 0,03%, alkalický-sulfitový karamel.   

Hořká čokoláda: kakaové sušiny 53% minimum.

Mléčná čokoláda: kakaové sušiny 34% minimální, mléčné sušiny 18% minimum.

Bílá čokoláda: kakaové sušiny 24% minimální, mléčné sušiny 24% minimum.


Všechny naše výrobky splňují přísné požadavky International Food Standard (IFS).

Obsahuje sóju a mléko . Může obsahovat stopy vajec, ořechů a lepku.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Belgické pralinky Bouquet delices RED

  • Výrobce: Emoti
  • Kód výrobku: PRAL01R
  • Dostupnost: Na skladě
  • 69 Kč

  • Cena bez DPH: 57 Kč